PRVNÍ DOMÁCÍ ZÁPAS SEZONY 2024-25

OPATOVICE : SLAVONÍN 2:1

Zápas dvou rozdílných poločasů, kdy bohudík pro nás lepší tým zůstal bez bodu.

V prvním poločase jsme byli nebezpečnější směrem dopředu, vytvářeli si náznaky šancí a dařilo se nám držet soupeře daleko od své brány. Bohužel soupeř využil jednu z pár šancí, které jsme jim sami nabídli nekoordinací v obraně. Naštěstí jsme do poločasu stihli srovnat na 1-1.

Ve druhém poločase se situace obrátila. Soupeř nás zatlačil, vytvářel si 100% šance, které k našemu štěstí nedokázal proměnit. My jsme šli do vedení z ojedinělé akce, kdy se k nám šťastně odrazil míč v soupeřově šestnátce. Závěr zápasu jsme vyloženě ubránili.

Pořád ještě nemáme k dispozici všechny hráče, což se projevuje na neklidu v herním projevu a nevyrovnanosti výkonu. Ale opět jsem rád, že můžeme do zápasu nasadit i mladší hráče, uvedl trenér Ladislav Bělík.