VYNIKAJÍCÍ VÝKON S CHVÁLKOVICEMI

Opatovice – Chválkovice 2:1

Z naší strany zodpovědně odehraný zapas směrem odzadu. První poločas vyrovnaný na obě strany, s většími příležitostmi spíš na naší straně. V druhém poločase jednoznačný tlak soupeře na naši bránu, kdy jsme většinu míčů hned po zisku odevzdávali obráncům soupeře na půlící čáru a okamžitě byli opět pod tlakem. I tak jsme si dokázali vyprodukovat 3-4 šance, kdy jsme mohli vedení navýšit a uklidnit hru. Bohužel v koncovce jsme selhávali, a tak můžeme být rádi, že soupeř z drtivého tlaku gòl nevyprodukoval.

Dneska si zaslouží kluci poděkování za obětavost a odhodlanost, zvláště ve druhém poločase, kdy opravdu jezdili po zadku. Jak je vidět, tak pokaždé lepší tým prostě nemusí vyhrat. Děkujeme i našim fanouškům za dnešní výbornou atmosféru, kdy nás svým fanděním a podporou hnali za vítězstvím, dodal trenér Ladislav Bělík.