VÝHRA NAD PIVÍNEM 3:1

Fotbalový víkend na hřišti v Opatovicích zakončilo mistrovské utkání našich mužů proti Pivínu. Hosté přijeli i s nejlepším střelcem soutěže Davidem Trajerem. V 15. minutě se zrodila první velká šance, ale Josef Landa přestřelil. O minutu později Landa přesným centrem našel hlavu Martina Kurfürsta a ten se nemýlil – 1:0. Na brankaře hostů se valil jeden útok za druhým. Ve 40. minutě zvýšil Tomáš Klvaňa na 2:0. Další pěknou akci předvedl Petr Strnadel, který na malém vápně našel volného Jana Bartošíka – 3:0. Těsně před poločasem předvedl fantastické sólo přes půlku hřiště Bartošík, ale branku netrefil.
Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný. Úplně jsme vypadli z tempa a najednou hrozili jen hosté. Po hodině hry nás ještě zachránila branková konstrukce, ale zasloužené branky se hosté dočkali v 78. minutě, kdy krásný gól střelil Hyžďál a snížil na 3:1. Tímto výsledkem zápas skončil a naši kluci si připsali další 3 body.