Výhra na penalty OTASLAVICE : OPATOVICE 2 : 3

V 9. kole jsme zajížděli do dalekých Otaslavic. Nečekalo nás nic lehkého, protože domácí zatím získali všechny body na svém hřišti. V prvním poločase se klukům příliš nedařilo, hřiště bylo tvrdé a balón nám dělal velké problémy při zpracování. Byla to spíše nakopávaná než pohled na kvalitní fotbal. Pár šancí jsme si i přesto vytvořili. Ve 28. minutě se poprvé měnil stav utkání, když po trestném kopu Bartošíka našel balón Josef Landa a skóroval – 0:1. V závěru poločasu měli výhodu trestného kopu i domácí a po naší chybě dokázali vyrovnat – 1:1.
V druhém poločase jsme chtěli zlepšit náš výkon, ale hned ve 46. minutě jsme inkasovali – 2:1. O pár minut později si balón postavil Bartošík, který krásně obstřelil zeď a vyrovnal – 2:2. Po vyrovnávací brance jsme byli lepším mužstvem na hřišti, ale žádnou šanci jsme nedokázali využít a zápas skončil za stavu 2:2. V penaltovém rozstřelu jsme byli ti šťastnější a odvážíme si z Otaslavic 2 body.