SOKOLSKÝ CYKLOVÝLET 2022

Šestý ročník cyklovýletu, který pořádala TJ Sokol Opatovice, vedl z Protivanova do Přerova.

Cyklobus Sokola Ústí byl naplněn na maximální kapacitu. Z Protivanova vyrazili účastníci k rozhledně Kopaninka a poté následoval krásný sjezd Repešským žlebem. Pokračovalo se podél Plumlovské přehrady až do Prostějova po pohodlné cyklostezce údolím Hloučely. Rovinatý úsek nás přivedl až k hrázím Tovačovských rybníků a dále k soutoku Bečvy a Moravy. To už byl do Přerova, kde byl cíl výletu, jen kousek. Byl to ovšem pouze pomyslný cíl. Naprostá většina cyklistů se rozhodla pokračovat až domů. Tachometr těch, kteří absolvovali delší trasu, se zastavil na návsi v Opatovicích na hodnotě okolo 100 km. Všichni účastníci si cestu pochvalovali, a tak může být pořádající TJ Sokol spokojena.

Děkujeme všem za účast.