OPATOVICE : OTASLAVICE 2:2

Vyrovnaný zápas
První zápas před domácím publikem jsme odehráli v rámci 3. kola proti Otaslavicím. Hosté otevřeli skóre v 16. minutě.
Během 5 minut jsme dokázali výsledek otočit po brankách Zely a Sigmunda. Poslední branka v utkání padla v 67. minutě, když se trefil hostující Dreksler a stanovil konečný výsledek zápasu na 2:2.

Trenér Ladislav Bělík po utkání:
„Začátek zápasu se odvíjel ve velkém tempu na obou stranách bez výraznější šance. První gól soupeře padl přímo z rohu odrazem od zadní tyče. Od této chvíle asi na 10 minut nám trvalo opět se dostat do hry, ale poté se nám povedlo ovládnout střed hřiště a rozbíjeli jsme akce soupeře již na polovině. Důsledkem tohoto jsme dokázali góly Zely a Sigmunda otočit stav na 2:1. V poločase jsem kluky upozornil na tlak soupeře, který přijde v prvních minutách druhého poločasu, což se i potvrdilo. Tento tlak jsme ustáli a hra se opět vrátila do podoby prvního poločasu, kdy se přesouvala před šestnáctky obou mužstev bez výraznější šance. Bohužel vyrovnávací gól na 2:2 padl ve chvíli, kdy jsme sice měli ze hry více, ale propadli jsme v útočné akci před šestnáctkou soupeře a soupeř vyrovnal z rychlého brejku. Po této situaci došlo k prostřídání na naší straně a do hry se spíše dostal soupeř, který měl více šancí se dostat do finální fáze. Bylo vidět, že se potkali na hřišti dva výkonnostně vyrovnání soupeři a remíza je spravedlivá.