VÝHRA V DOMAŽELICÍCH

DOMAŽELICE : OPATOVICE 1 : 3

Branky – Vymětalík, Šigut, Klvaňa Tomáš

Neděle od 10 hodin není jen začátek našich domácích zápasů, ale také nováčka soutěže Sokola Domaželice.

Brzké vstávání naše muže nezaskočilo a připisujeme důležité vítězství 3:1.

Náš tým poslal do vedení ve 22. minutě Petr Vymětalík, za domácí vyrovnal ve 37. minutě Simon.

Vítěznou branku vstřelil David Šigut v 54. minutě. Na konečných 3:1 upravil skóre v 90. minutě Tomáš Klvaňa.

Radomír Klvaňa po utkání:

„Hrát v ranních hodinách nám vyhovuje. Oproti minulému týdnu jsme byli v kompletní sestavě, chyběl jen Novák.

Tolik lidí na venkovní utkání nepamatuji (18). První poločas byl plný nepřesností.

Druhý poločas už jsme hráli dobrý fotbal a po rohu rozehraném na krátko střelil Šigut branku.

Výsledek jsme hlídali až do poslední minuty, kdy přišla pojistka v podobě branky Tomáše Klvaňi.

Pochvalu zaslouží Martin Kurfürst, který na postu stopera předvedl velmi dobrý výkon.“