PRVNÍ JARNÍ MISTRÁK – v Otaslavicích bez zisku

Otaslavice-Opatovice 2:1.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně. V 5. minutě nastřelil Veselka břevno. Chvíli poté po nedorozumění našeho obránce a gólmana domácí zadarmo skórovali 1:0. Nadále jsme hráli velice aktivně, vytvářeli jsme si šance, ale chyběl nám krůček k vstřelené brance. Domácí hrozili z brejků a měli velice nebezpečné standardní situace. Mnohokrát nás podržel gólman Smutný. Na začátku druhé půle zahrával Hostaša standardku, ale ani ta gólem neskončila. Šli jsme za vyrovnáním. Bojovali jsme a dočkali se v 82. minutě Veselkou. 1:1. Bohužel těsně před koncem jsme inkasovali branku z rohového kopu a nemáme ani bod.

Radomír Klvaňa po utkání:

Odehráli jsme dobré utkání, ale štěstí nám nepřálo. Musíme nadále makat. Snad nám tvrdá dřina přinese ovoce už o Velikonocích proti Brodku. Na první jarní zápas to byl slušný výkon.