REMÍZA S BEŇOVEM

OPATOVICE : BEŇOV 3 : 3

Trenér Ladislav Bělík hodnotí nedělní utkání proti Beňovu

„Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a čekalo se na chybu. Ta přišla při naší rozehrávce a soupeř ji potrestal gólem na 1:0. Od této chvíle se tempo hry změnilo, hrálo se na obě strany velmi útočně s drobnou převahou na naší straně. Toho jsme využili ve 20. minutě a otočili zápas dvěma góly v rozmezí 5 minut. Soupeř po tomto obratu začal s dlouhými míči na útočníky a postupně nás dostával pod tlak. Těsně před poločasovým hvizdem se mu podařilo srovnat na poločasových 2:2. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří pokračovali v obrazu hry z konce druhého poločasu. Po nákopech se dostávali do tlaku, který ale gólem naštěstí pro nás nekončil. V 58. minutě se nám povedlo po ojedinělé akci zvýšit na 3:2. Z vedení jsme se však radovali jen krátce a hosté srovnali za 2 minuty ze standardní situace. Do konce zápasu se dále hrálo ve velkém tempu, ale šance na gól byly spíše na straně hostů. K našemu štěstí z jejich tlaku vytěžili pouze břevno a zápas skončil 3:3. Pro nás to byl zápas dvou rozdílných poločasů, kdy jsme mohli o vítězství rozhodnou v prvním poločase, ale taky prohrát díky nesourodému výkonu v poločase druhém. Pro diváky jistě zápas zajímavý v dobrém tempu, s emocemi na obou stranách a s průběhem, kdy se výsledek přeléval z jedné strany na druhou.