Novoroční výšlap 2020

Třicátý sedmý ročník Novoročního výšlapu vedl kroky více jak třiceti opatovských příznivců turistiky na nedaleký hrad Helfštýn. Počasí nám vyšlo. Bylo sice pod mrakem, těsně nad nulou, ale nefoukalo. Sem tam to trošku klouzalo, ale to se časem také spravilo. Veselo bylo po celou dobu trasy, až na Helfštýn, kde jsme dorazili po desáté hodině.

Na hradě to bylo jako v mraveništi. Spousty turistů si nenechaly ujít toto výjimečné otevření hradu v zimním období. A tak jsme se tam moc nezdržovali. Fotka na horním nádvoří, přivítání a gratulace se známými a hajdy dolů pod hrad, kde se něco málo pojedlo a hurá domů. Domů dorazili turisté více, či méně unaveni, ale spokojeni se svým prvním sportovním výkonem roku 2020.

Příští rok naše kroky povedou na vrchol nejbájnější hory Beskyd, na Radhošť. TJ Sokol přeje všem účastníkům hodně zdaru v dalších sportovních aktivitách v průběhu roku a doufá, že se na některé s dalších akcích pořádaných TJ Sokol setkáme.

Sportu zdar.