Domácí kanonáda… Opatovice – Tovačov 7:1

Prvním soupeřem na domácí půdě byl Sokol Tovačov. Úvod zápasu nám vyšel skvěle, hned v 6. minutě otevřel skóre Martin Kurfürst. Na další branku si diváci museli počkat do 24. minuty, kdy skóroval kapitán Tomáš Klvaňa. O 2 minuty později hosté snížili, když se z trestného kopu trefil Josef Šálek. Hned vzápětí na druhé straně dal naši třetí branku Jakub Veselka. Těsně před půlí se mohli diváci radovat znova – autor branky Klvaňa Tomáš. Do šaten se odcházelo za stavu 4:1. Po změně stran přidal pátou branku David Šigut a vypadalo to na velký debakl hostů, ale přišla hluchá půlhodinka, kterou v 82. minutě ukončil Dan Sigmund. Poslední slovo v zápase neměl nikdo jiní než náš kapitán Tom Klvaňa, který svým HATTRICKEM ⚽⚽⚽️ uzavřel skóre na konečných 7:1.