Z KLENOVIC vezeme 3 body… Klenovice na Hané – Opatovice 1:4

Sobotní hodové odpoledne v Klenovicích dopadlo lépe pro naše fotbalisty. Tým přijel bez dvou hráčů základní sestavy, Davida Chrastinu nahradil na kraji obrany Dan Sigmund a Martina Rolince na pozici stopera zastoupila naše nová (velmi drahá ???) posila Josef Landa. Mezi tři tyče se poprvé v sezóně postavil Ondřej Symerský. Úvodní tlak domácích jsme přečkali a postupem času jsme převzali otěže nad zápasem. Ve 32. minutě padla první branka zápasu, kdy skóre otevřel dobře hrající Jakub Veselka. Druhá půle začala stejně jako ta první velkým tlakem domácích. Vše dobře dopadlo a klid na naše kopačky dodala útočná dvojice Martin Kurfürst a David Šigut 0:3. O menší drama v utkání se postaral pan rozhodčí, když nařídil pokutový kop, který proměnil domácí hráč Martin César. Poslední slovo v zápase měl Jan Zela, který tečovanou střelou upravil skóre na 4:1.