TURNAJ PŘÍPRAVEK OPATOVICE

Fotbalová sobota

V sobotu 25. 9. bylo hřiště v Opatovicích od rána plné mladých a nadějných fotbalistů.
Turnaj mladších přípravek začal v 10 hodin ráno, kdy se na trávníku utkaly týmy TJ Sokol Opatovice, TJ Sokol Soběchleby, SK Hranice „B“ a TJ Sokol Bělotín.
První zápas s Hranicemi jsme prohráli 3:12, ale v dalších dvou zápasech jsme si vedli skvěle a nenechali jsme si utéct vítězství. Porazili jsme 12:5 TJ Sokol Bělotín a 9:3 TJ Soběchleby.

Druhý turnaj starší přípravky začal ve 14 hodin odpoledne, kdy se mezi sebou utkaly týmy – TJ Sokol Opatovice, FK Spartak Lipník nad Bečvou, TJ Sokol Bělotín a TATRAN Všechovice. Tribuny jásaly a naši kluci hráli skvěle. Stříleli jednu branku za druhou. Kluci vyhráli všechny zápasy. Porazili 7:0 TATRAN Všechovice, 11:5 TJ Sokol Bělotín a 7:0 FK Spartak Lipník