VRCHOSLAVICE : OPATOVICE 2:6

Vysoká výhra 6:2 ve VRCHOSLAVICÍCH…
S cílem odčinit domácí porážku odcestoval náš tým v rámci 5. kola do Vrchoslavic. Domácí vytěžili v prvních 4 kolech 10 bodů a nečekal nás vůbec lehký zápas.
Úvod nevyšel tak, jak bychom si představovali, už ve 2. minutě jsme prohrávali 1:0. Běžela 7. minuta, v níž Dan Sigmund vyrovnal. Po půlhodině hry otočil skóre utkání Jakub Veselka, který proměnil pokutový kop (1:2). Ve 40. minutě bylo ještě veseleji. Martin Kurfürst 1:3.
V druhé půli se na branku čekalo až do 76. minuty, kdy skóroval opět Veselka. Na 1:5 zvýšil svou první brankou v opatovickém dresu Josef Landa. Těsně před koncem stačili domácí snížit na 2:5, ale poslední slovo patřilo Davidu Šigutovi, který zpečetil výhru v podobě výsledku 2:6.