PRVNÍ PROHRA

OPATOVICE   :  RADSLAVICE

2   :   3

První ztráta bodů
V nedělním tradičním čase v 10 hodin jsme na domácím hřišti přivítali tým z Radslavic. Hned úvod zápasu nám ukázal, že se bude jednat o kvalitní tým. V 11. minutě poprvé hosté zahrozili z pravé strany, ale brejk hostů skončil v rukavicích našeho brankáře. Po rohovém kopu v 19. minutě otevřel skóre Jakub Veselka. Stejná situace se bohužel opakovala na druhé straně, kdy nejvýše vyskočil Šimeček a srovnal na 1:1. Za zmínku stojí dvě velké šance Martina Kürfürsta, které ale soupeřovu síť nerozvlnily.
Do druhého poločasu naskočila dvojice Sigmund, Šigut a v 64. minutě prvně jmenovaný vstřelil gól na 2:1. Běžela 75. minuta a hosté po naší chybě srovnali na 2:2. Obrat v utkání nastal v 80. minutě, kdy penaltu po faulu v pokutovém území bezpečně proměnil Suchánek 2:3.
V závěru utkání hosty podržel gólman Lasík, který zlikvidoval sólo kapitána Klvaně. Brankou neskončily ani dvě povedené střely Pavla Klvaně.

Na světelné tabuli tak zůstalo svítit konečné skóre 2:3