Vítězství v derby s Ústím

První zápas na domácí půdě nabídl podívanou proti sousednímu rivalovi z Ústí.
Na hráče čekalo zasněžené fotbalové hřiště, ale výkop utkání to neohrozilo. Do první šance se dostal Martin Kurfürst, který ale prázdnou branku netrefil. Ve 27. minutě zahrozili také hosté. Z rohového kopu ovšem střela mířila vysoko nad. O minutu později utekl na druhé straně po křídle kapitán Klvaňa. Přihrál volnému Kurfürstovi, a ten otevřel skóre utkání. Do další šance se dostal také Veselka, ale selhal. Tvrdá rána pro domácí tým přišla ve 42. minutě, kdy byl vyloučen za faul Martin Rolinc. A do druhého poločasu se tak šlo v 10 hráčích.
Po přestávce proto trenéři Opatovic změnili rozestavení. Do středu obrany se vedle Janáska postavil Kurfürst. Ústí ve druhém poločase drželo míč na svých kopačkách, ale žádnou velkou šanci si nedokázalo vypracovat. Po faulu na domácího útočníka Klvaňu, byl v 73. minutě nařízen pokutový kop. K míči se postavil Jakub Veselka, který nedal brankáři šanci a upravil konečný výsledek na 2:0.