OPATOVICE vs VRCHOSLAVICE 1:2 – na penalty

Z domácího zápasu bereme pouze bod
Roli favorita proti Vrchoslavicím jsme nepotvrdili. Soupeř v úvodu utkání ukázal, že nepřijel pouze bránit a hned první akce skončila v naší síti. Branka nakonec uznána nebyla kvůli ofsajdu. O minutku později nás zachránila tyč. Postupem času se hra vyrovnala, ale branky se diváci v prvním poločase nedočkali. Ta přišla až po hodině hry, kdy centr z levé strany přesně umístil Martin Kurfürst.
V 70. minutě hosté zahrávali rohový kop, k odraženému míči se dostal Pavel Horák a vyrovnal na 1:1. Šanci strhnou vítězství na naši stranu měl Kurfürst a Vymětalík, ale ani jeden neuspěl. Následoval penaltový rozstřel, který nám bohužel nevyšel.

Za zmínku stojí návrat Dominika Nováka na fotbalový trávník.

Příští kolo nás čeká lídr soutěže Sokol Kovalovice. Zajíždíme zde v neděli v 16:30