OPATOVICE : ŽELATOVICE „B“ 1 : 4

Dobrý výkon, ale body nejsou
V neděli dopoledne jsme v rámci 21. kola hostili soupeře z Želatovic. Hosté hrají v poslední době ve výborné formě, ale do vedení jsme se dostali my díky brance Bartošíka. Hrál se pohledný fotbal s šancemi na obou stranách. Co znamená produktivita nám ukázal nejlepší střelec soutěže Pavel Němec, který zaznamenal čistý hattrick. My jsme nedokázali žádnou šanci využit. V 84. minutě upravil na konečných 1:4 Kryštof Tomek.

Trenér Ladislav Bělík:
70, min zápasu hodnotím kladně, byl to zápas dvou vyrovnaných týmů, které si vytvářely šance, ale do branky dostaly každý po jedné z těchto šancí. Zbylých 20. minut jsme nebyli schopni zachytávat rychlé náběhy útočníků hostů a dostali jsme lekci z produktivity. Konečný výsledek je pro nás docela krutý a neodpovídá vývoji zápasu. Bohužel vyhrává ten tým, který dokáže využít svých šancí a dá více branek. A tím tymem jsme dnes my nebyli, i když šancí jsme si vytvořili dostatek. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.