PŘSVĚDČIVÁ VÝHRA V DERBY S ÚSTÍM

DERBY JE NAŠE

Ústí-Opatovice 2:5

„Od první minuty jsme byli lepším týmem. Chvilku nám trvalo, než jsme se srovnali s dlouhými nákopy soupeře, ale směrem dopředu jsme soupeře přehrávali. Zápas byl v dobrém tempu a klukům bych rád poděkoval za dnešní výkon“, řekl trenér našeho týmu Ladislav Bělík.

Trenér domácích Zdeněk Hoffmann po utkání:

Opatovice vyhrály zcela zaslouženě. Byly mnohem fotbalovější a přehrály nás ve všech činnostech. My jsme působili odevzdaně a herní projev byl slabý. Neviděl jsem nasazení a chuť s výsledkem něco udělat. Hosté ty body chtěli mnohem více než my. Před pěknou návštěvou jsme nebyli důstojným soupeřem. Prohrát můžeš se ctí, my jsme derby prohráli s ostudou. Rozdíl v nasazení a přístupu k utkání musel vidět každý z přítomných. Gratuluji hostům k výhře, hodně jsme jim to svým přístupem ulehčili!!!