PIVÍN BYL SESTŘELEN

Opatovice-Pivín 7:3

Branky – Veselka 2, Hostaša 2, Novák, Šigut, Zela

Krásné počasí, výborný fotbal, spoustu branek, to vše bylo k vidění v neděli dopoledne na našem hřišti proti vedoucímu týmu tabulky Sokolu Pivín. Po výborném výkonu jsme zaslouženě zvítězili.

Trenér Ladislav Bělík po utkáni:

Dnešek je potřeba hodnotit jak jinak než pozitivně. Při pohledu na výsledek to asi ani jinak nelze. Jsem spokojený s předvedenou hrou směrem dopředu a celkovým nasazením hráčů. Je vidět, že nám nyní zápasy vycházejí a kluky to prostě baví. V obranné fázi to od nás 100% nebylo a tam stále máme určité nedostatky, na které je potřeba se soustředit. Soupeři jsme nabídli ještě pár šancí, které můžeme být rádi, že nevyužil. Minimálně první poločas byl pro oba týmy v obrovském tempu. My jsme tempo dokázali udržet i v druhém poločase, což bylo rozhodující. Klukům za výkon děkuji.