Zhodnocení podzimní části – Muži „B“

Podzim krátký, ale těžký. Do podzimní části jsme vstoupili domácí prohrou 0:5 s Hustopečemi. Poté jsme zajížděli do Lověšic a prohráli jsme 7:0. Takže po dvou zápasech skóre 0:12, to už bylo k zamyšlení. Do týmu jsme povolali zkušené hráče a zabralo to, byla z toho výhra 5:2 nad Starou Vsí. Další týden jsme zajížděli do Skaličky, kde jsme v půli vedli 0:2, ale nakonec z toho byla prohra 5:2. Potom následovalo odložení utkání proti Čekyni kvůli promáčenému trávníku a prohra na Potštátě 5:1. Hráli jsme moc útočně a nemysleli na bránění, to jsme změnili do dalších utkání. I přes dobrou hru a spoustu šancí jsme doma prohráli s Lipníkem 1:2. Ovšem ty klíčové zápasy nás teprve čekaly.

Následovala remíza v Horním Újezdě a prohra na pokutové kopy 4:3. V dalších kolech jsme porazili oba dva favority soutěže, jak Domaželice 3:1, tak Horní Nětčice 0:1. Jak jsme již zmínil začátek byl hrozný, ale povedenými zápasy v závěru jsme to zachránili. Se ziskem 10-ti bodů po neúplném podzimu nám patří 10. místo. Nebýt vynucené pauzy zaviněnou koronavirem, mužstvo by šlo nahoru. Snad se vše přenese do jarní části a budeme pokračovat v dobrých výkonech ze závěru.