OPATOVICE : ÚJEZDEC 4 : 1

Do zápasu jsme nastoupili s úmyslem zatlačit soupeře od prvních minut. Hned ve 2. minutě po samostatné akci Tomáše Klvaňi a jeho ostrým následným zakončením k levé tyči se měnilo poprvé skóre na tabuli na 1:0. Zápas se dále odehrával v již standardním rytmu. Soupeře jsme tlačili, vytvářeli si brankové příležitosti i když bez radostné koncovky. Hráči Újezdce s námi chtěli hrát fotbal, nenakopávali zbytečně dlouhé míče, na což z minulých zápasů nejsme úplně zvyklí a rád bych je za styl hry pochválil. Do pár šancí se během prvního poločasu hráči Újezdce dostali, ale většinu z nich uhasila dobře organizovaná obrana domácích. A jelikož ani na naší straně zakončení Veselky, Bartošíka či Chrastiny neskončilo gólem, zůstalo skóre až do poločasu 1:0.
Na úpravu stavu na 2:0 jsme si museli počkat až do 51. minuty, kdy Martin Kurfürst překonal výborně chytajícího gólmana Újezdce hlavou po zdařilém centru z pravé strany. Další gól do sítě Újezdce přidal se štěstím v 68. minutě David Šigut a navýšil tak náskok na 3:0. I za tohoto stavu hráči Újezdce nepřestali hrát a snažili se alespoň o korekci výsledku. Ta se jim povedla v 78. minutě, kdy Radim Perutka šťastnou střelou nebo spíše centrem upravil skóre na 3:1. Opatovice se nenechaly obdrženým gólem zaskočit a hned v 82. minutě opět zvýšil vedení na 4:1 Jakub Veselka. Do konce zápasu jsme byli svědkem ještě několika spálených tutovek na straně Opatovic, ale zápas se již v poklidném tempu dohrával. Z dneška můžeme být spokojeni s výkonem obranných řad, ale bohužel narážíme na naší straně na spoustu neproměněných šancí.

Tento týden nás čeká poslední zápas podzimní části na hřišti Ústí.