POSLEDNÍ LETOŠNÍ ZÁPASY PŘÍPRAVEK

Další slunečný den plný fotbalových zážitků.
V neděli 24.10. se mladší přípravka vydala do nedalekých Troubek, kde se utkala s týmy z Troubek, Kozlovic a Vlkoše. Náš tým bojoval ze všech sil.
První zápas s TJ Sokol Vlkoš jsme s přehledem vyhráli 3:0. Druhý – velice silný a útočný soupeř z FK Kozlovic – nás porazil 5:4. Poslední zápas s místními borci byl se skórem 9: 4 vítězný.

Pro starší přípravku byl dnešní den také velice úspěšný. Na hřišti v Opatovicích se utkaly týmy z Moštěnic, Kojetína, Opatovic a z Beňova. První vítězný zápas byl s týmem TJ Sokol Moštěnice se skórem 6:4. I při druhém zápase tribuny jásaly…neboť s výsledkem16:1 jsme porazili FC Beňov. Krásným zakončením turnaje byla výhra nad Kojetínem.
Děkujeme všem hráčům, trenérům, rodičům a ostatním fanouškům za dnešní poslední letošní fotbalový zážitek.